• נוסף לסל קניות:

המוצר התווסף בהצלחה
הרשמה לניוזלטר

הרשמו לתפוצת הניוזלטר שלנו

ותהיו הראשונים לדעת על המבצעים החמים שלנו

מתנות לחינה

אם אתם מאלה ששומרים את הטוב ביותר להזדמנויות מיוחדות, בוודאי תשמחו למצוא את המתנות היפות ביותר לחינה במקום איכותי שמציע מגוון גדול של מוצרים. המוצרים שמוצעים לכם בדרך כלל לזוגות צעירים חייבים להיות לא רק שימושיים אלא גם שייכים לקטגוריית הפינוקים האיכותיים מטיב מעולה, משום שהם מחזיקים מעמד שנים ומשמשים תזכורת לאהבה הגדולה שהרעיפו על הזוג.

מה חשוב לזכור כשנותנים מתנות לחינה?

חינה היא ההזדמנות הכי טובה לתת לזוג המתחתן מתנה של ממש במקום צ'ק, בכל הכבוד למתנה חשובה זאת. היא האירוע שבו מתחילים למעשה את החיים יחד ולכן גם עושים מעין בדיקת מצאי מה יש לנו להציע לזוג להתחלת חייו המשותפים. בעבר, היו מציידים את הזוגות בכל הציוד הבסיסי שנחוץ לבית כדי שלא יחסר וכדי שידעו שכל מה שנותר הוא לקנות פינוקים, ליהנות מהזוגיות ולבנות בית בישראל. היום אנחנו יודעים שיש מספיק הזדמנויות להצטייד בכלים חיוניים, ולכן מתנות כמו מגבות וחלוקים או מצעים ושמיכות הן חשובות, אבל הן חייבות להיות יפהפיות, מפנקות מאוד, מאיכות בלתי מתפשרת ונראות מצוין.

מה אפשר לקנות לזוג הצעיר?

מי שמכיר את הזוג בהיכרות אישית מאוד יודע בדיוק מהו הטעם שלו ומה ירצו לקבל לחינה ולבית. אבל כל שאר האורחים שלא תמיד יודעים מהן ההעדפות האישיות הספציפיות, יודעים היטב שאין זוג שלא ישמח לקבל תגבור של היצע המצעים שלו בבית ורצוי גם להתפנק בשלל המוצרים שמציעות היום חברות שמייצרות כלי בית. אחת המתנות הנפלאות היא חלוקים תואמים לזוג, ורצוי אפילו יותר מאחד, שיתאימו לא רק לבית כי אם גם לחופשות ולטיולים. לכל זה נוספות מגבות שתמיד צריך בבית, במיוחד כאשר יש אורחים וכאשר אין זמן לכבס כל הזמן. זוהי בהחלט מתנה שמפנה לכל אדם זמן ולכן כדאי שתהיה בבית.

איך לבחור מתנות לזוג?

חינה היא מסיבה שמחה ולכן רצוי לדבוק באווירה ולקבל ממנה השראה גם לבחירת המתנות, אפילו מצעים. כשאתם הולכים לבחור את המתנות זכרו את גילם של הזוג, הרקע שממנו באו ומה שאתם יודעים עליהם. אם אינכם בטוחים, הכי טוב לשאול ולהתייעץ עם בני משפחה או חברים שלהם שאתם בוודאי מכירים. הרי לא לחינם אתם מוזמנים לשמוח עם המשפחה. ואם אינכם יכולים לשאול ואומרים לכם – אנחנו סומכים עליכם ונשמח עם כל מה שתביאו, נצלו זאת כדי לתת מתנה יפה באמת שתגרום להם לזכור אתכם ואת החינה לא פחות מאשר את החתונה. הרי בניגוד לצ'קים בחתונה, מתנות החינה נשארות כפי שהן ורצוי לקלוע לטעם כדי שלא יצטרכו להחליף. אם תבחרו במוצרי יוקרה שגם נראים ומרגישים כך זה בוודאי יהיה הכי יפה ונכון לתת.

איך בוחרים מצעים לזוג המתחתן?

הרושם המוטעה הוא שאפשר לקנות כל סוג של מצעים מאיכות בלתי ברורה ולחיות עם זה. אבל היום, כאשר כבר הורגלנו לנסוע לחופשות בחו"ל ואנחנו יודעים היטב איזו איכות של מגבות וחלוקים ומצעים במלונות אנחנו פוגשים, מומלץ לא להתפשר עליה. אפשר למצוא מצעים רבים ומגוונים בדוגמאות ובסגנונות שונים גם לבתים פרטיים, וליהנות מכך. מגבות וחלוקים, או מצעים עבים שיוצרו מחומרים טבעיים כמו כותנה ומציעים את הרכות המלטפת מצויים בשלל צבעים ותוכלו לבחור מהם כל מה שנראה לכם. רק הקפידו לוודא שמדובר באמת במצעים שיש להם תו תקן וברור שיכבדו את המעניק אותם לא פחות ממי שמקבל אותם, והחינה תהיה מאורע נהדר שתשמחו להשתתף בו.