• נוסף לסל קניות:

המוצר התווסף בהצלחה
הרשמה לניוזלטר

הרשמו לתפוצת הניוזלטר שלנו

ותהיו הראשונים לדעת על המבצעים החמים שלנו

header

מתפרות לייצור טקסטיל

מתפרות לייצור טקסטיל מכותנה אורגנית במיוחד בשבילכם!

כיסוי מיטההמהפכה האורגנית ידועה לרבים בזכות מוצרי המזון האורגנים שכיום נמצאים על המדפים במרכולים השונים. אם פעם היו מקבלים מוצרי מזון אלו מדף צנוע בלבד וקהל לקוחות מצומצם דרש בהם, הרי שכיום מדובר על מחלקות שלמות שתכליתן לאפשר לאנשים לבחור חלופות בריאות יותר. האם ידעתם כי ישנן גם מתפרות המייצרות מוצרי טקסטיל שונים מכותנה אורגנית?
הכותנה האורגנית היא כותנה טבעית, שתהליך הייצור שלה לא כולל סיוע חיצוני בדמות תוספים כימים או תוספים אחרים – כך שאתם, והמשפחה שלכם לרבות הילדים היקרים לכם, מקבלים מוצרים איכותיים מהבדים הטובים ביותר. וכן, כמובן שכך אתם גם תורמים לסביבה. אז אילו מוצרי טקסטיל תוכלו לרכוש כיום מהכותנה האורגנית?

מצעים לילדים ולמבוגרים

לא משנה אם מדובר על ילדים קטנים או על הקהל הבוגר: מיטתו של כל אחד עטופה במצעים. השאלה הגדולה היא על אילו מצעים מדובר? תוכלו ליהנות כיום מהאפשרות לישון על מצעים מכותנה אורגנית, וכך להבטיח לעצמכם לילה טוב באמת. לצד החשיבות הגדולה של המזרן, הרי שישנה חשיבות גדולה גם למצעים ואולי בעיקר להם. במהלך השינה, הגוף שלכם בא במגע ישיר עם המצעים, כך שחשוב מאד שתחושו רכות ותחושות נעימות, ואת התחושה המלטפת הזו תוכלו לקבל עם המצעים האקולוגים.

כשמדובר על ילדים ובעיקר על תינוקות, הרי שישנה חשיבות גדולה מאד לשינה שלהם. במהלך השינה הילדים מתפתחים, כך שאתם תרצו להבטיח להם שינה ארוכה וטובה, ללא כל הפרעות. אחד הפרמטרים לאותה שינה איכותית הם המצעים – על כן, לא מתפשרים עליהם בשום אופן ובוחרים תמיד בטוב ביותר.

כריות נוי

כריותאתם עומלים רבות על עיצוב חדר הילדים. כך, מלבד בחירת המצעים שתורמת גם היא לנראות הכוללת של החדר, אתם מחפשים אלמנטים נוספים שיוכלו לתרום לעיצוב החדר. כריות הנוי יכולות להוסיף רבות לנראות של החדר. גם כריות שכאלו ניתן לרכוש מכותנה אורגנית, כך שהתוספת העיצובית לחדר שלכם לא פגעה בדרך בסביבה, אלא הטיבה עמה. את הכריות ניתן להשמיש כאביזר עיצובי על המיטה, או אם ישנה פינת ישיבה קטנה בחדר – הרי שגם בה תוכלו לשלב את הכריות שמוספיות חן ורכות לחדר הילדים.

המתנה המושלמת לתינוק: שמיכה

חברה טובה שלכם ילדה? בת משפחה שלכם בישרה לכם שהלידה עברה בשעה טובה? כעת הגיע הזמן לרכוש לה מתנה. לצד מתנות שיכולות להתפרש כמוצלחות יותר או פחות, הרי שישנן מתנות שתמיד יהיו הצלחה גדולה. תוכלו לרכוש לאם הטרייה ולתינוקה שמיכה מכותנה אורגנית. השמיכה תבטיח מגע נעים ורך לתינוק, ושינה ארוכה וטובה החיונית לו עם הלידה. כמו כן, ישנם מוצרים נוספים לרבות כלי מיטה, שיכולים להעניק גם אלמנט עיצובי וגם תכליתי למיטתו של התינוק. בריאות, נוחות ואיכות – כך מעניקים מתנה ליולדת ולתינוק שלה.

חברת רנטקס ממליצה לשים דגשים בבחירת טקסטיל
קרא עוד על: מצעים
קרא עוד על: שמיכות