• נוסף לסל קניות:

המוצר התווסף בהצלחה
הרשמה לניוזלטר

הרשמו לתפוצת הניוזלטר שלנו

ותהיו הראשונים לדעת על המבצעים החמים שלנו

header

שיטת השכרת מצעים

שיטת השכרת מצעים

שיטת השכרת מצעים ראשיתה באירופה ומהווה מקור להערכה.

היעקרון הוא לרכז הרבה גופים קטנים לגוף אחד גדול ובכך להוזיל משמעותית הן את עלות הכביסה והן את עלות מצעים עצמם.

לפי שיטה זו כל הגופים הללו (מלונות,אכסניות,צימרים,וכו') שוכרים את המצעים במקום לרכוש אותם ולכבסם.

לשיטה זו יתרונות רבים הן ללקוחות והן לגוף המשכיר, כל מלאי המצעים שייך לגוף המשכיר (בדרך כלל זו מכבסה גדולה) והוא משכיר את הפריטים לפי דרישת הלקוחות, הגוף המשכיר נהנה כאמור מכוח קניה גדול ועלות המצעים יורדת בעשרות אחוזים, תארו לכם מה יהיה ההפרש במחיר אם תרכשו מגבת אחת או תרכשו עשרת אלפיםמגבות... בנוסף עלות הכביסה יורדת גם כן בצורה משמעותית משום שכל הפריטים המכובסים שייכים למכבסה וכתוצה מכך אין צורך בהפרדה ומיון של הפריטים לפי לקוחות.

יתרון נוסף וחשוב לשיטה זו הוא התאמת מצעים למכבסה- כל המצעים מותאמים לעבור כביסה תעשיתית במחינת עמידות הבד, עמידות הצבע והליכים שונים אותם עוברים כל הפריטים על מנת להקנות להם כושר עמידות גבוהה יותר בכביסה תעשייתית הקשה בהרבה מכביסה ביתית. 

לכל לקוח ישנה אפשרות לבחור מתוך קולקציית מצעים שמעמידה לרשותו החברה ובנוסף כל לקוח יכול להגדיל ולהקטין את מלאי המצעים שברשותו לפי התפוסה אצלו במקום. אין אורחים - מחזירים את המצעים ומפסיקים לשלם עליהם שכירות, לעומת זאת אם ישנו מצב של "פיק" (כמות אירוחים גדולה) מגדילים את המלאי בהתאם ומשלמים שכירות נקודתית על תקופה זו.

מצעים אינם " נחים " ובמידה שהוחזרו מצעים בלקוח אחד יודע הגוף המשכיר לנייד אותם ללקוח שאצלו יש עבודה: לדוגמא בתקופת החורף בה ישנה ירידה בתחום התיירות בכנרת ישנה עליה בתחום התיירות בחרמון.