• נוסף לסל קניות:

המוצר התווסף בהצלחה
הירשמו לניוזלטר

הרשמו לרשימת תפוצת הניוזלטר שלנו, ותהיו הראשונים לדעת על המבצעים החמים שלנו.
(מבטיחים לא להציק)

שמיכות ומגני מזרון

מגיני מזרן


מגני מזרן הם כלי מיטה חשובים המשמרים את מזרן המיטה שהוא למעשה המרכיב היקר ביותר. שמרו על המיטה שלכם עם מגוון מגני מזרן וכרית.
רנטקס החברה המובילה בשיווק מגיני מזרן לצימרים , מוסדות ולקוחות פרטיים .
מגיני מזרן מגיני מזרן בעלי מפרטים שונים , רמות איכות שונות ומחיר ללא תחרות  

איכות השינה מהותית במירוץ החיים ובמיוחד בבית המגורים. רנטקס מציעה מבחר שמיכות וכריות של המותגים המובילים והיצרנים הטובים. שמיכות אלו מבטיחות איכות שינה ברמה גבוהה וחלומות נעימים. רנטקס החברה המובילה בשיווק שמיכות ללקוחות פרטיים. בקטגוריה זו תמצאו שמיכות ממיטב החברות המובילות בשוק הישראלי. ניתן למצוא מגוון רב של שמיכות בעלות מפרטים שונים, רמות איכות שונות ומחיר ללא תחרות.

שמיכה חייבת לעמוד בציפיות גבוהות. בחורף הקר אין דבר יותר נעים מלהיכנס מתחת לשמיכה מפנקת יחד עם בן הזוג, להניח כוס תה ליד המיטה ופשוט ליהנות מהחמימות ומהנעימות של השמיכה.

לשמיכות בצימרים ובחדרי האירוח תפקיד כפול - הן חלק ממערכת כלי המיטה שנועדה לגרום לאורחים להתפנק ולהרגיש מלכים למשך החופשה, וגם בעלי תפקיד פרקטי ביותר - בלילה כולנו מתכסים בשמיכות, ויש אנשים הרגלים להתכרבל בשמיכה גם בקיץ. בית מלון או צימר - אנחנו אוהבים לשמור על ההרגלים שלנו ומעטים האנשים שיסכימו לוותר על שמיכות הביטחון שלהם.

עבור הצימר שלכם אתם צריכים מבחר רב של שמיכות. להוציא את האנשים המשתמשים בכמה שמיכות בלילות החורף- לכל עונה וגם לתקופת המעבר יש צורך בשמיכות בצימר. שמיכות קיץ ושמיכות מעבר, שמיכות חורף יחיד וזוגי (כגון שמיכות צמר) ושמיכות פוך -עבור מיטת יחיד ועבור מיטה זוגית. אינכם יכולים לוותר על אחד מהסוגים שכן לא ניתן להציע לאנשים להתכסות בחורך בשמיכת קיץ ולהפך.